قوانین رزرو:

۱- اجاره ی کلیه موارد تنها و تنها با ارائه ی مدارک شناسایی و مخصوصا محرمیت افراد امکان پذیر است.

۲-ساعت تحویل و تخلیه به صورت توافقی میباشد. البته ساعتی که عرف می باشد و در اکثر موارد مورد استفاده قرار می گیرد به شرح زیر است.
ساعت تحویل ۱۴ و ساعت تخلیه ۱۲ میباشد.

نکته: زمان تحویل و یا تخلیه واحد اقامتی مطابق با قانون آن واحد اقامتی می باشد در صورت نیاز به تحویل واحد اقامتی زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتما هماهنگی قبلی انجام پذیرد.

۳- رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی حاکم بر جامعه و هم چنین رعایت بهداشت فردی و اجتماعی توسط مسافر طی مدت اجاره امری الزامی است. همچنین لازم است که مسافرین گرامی در سفر به هر شهر متعهد به عرف منطقه (مانند رعایت حجاب، صدای موسیقی در ساعات پایانی شب و همراه نبردن حیوانات خانگی …) باشند.

۴- قیمت توافق شده که از طریق پیامک و یا تماس تلفنی به مسافرین و مالک محترم اعلام می شود ملاک است و صاحب منزل حق گرفتن مبلغ اضافه از مسافرین ندارد.

نکته: گرفتن هر عنوان هزینه ای اعم از پورسانت و حق کمیسون، و حق دلالی غیر مجاز میباشد. (البته فروش غذای خانگی، نان محلی و… جز این دسته مجاز نمیباشد).

قوانین لغو رزرو:

۱- میهمانان محترمی که به هر دلیل از انجام سفر منصرف می گردند باید در اسرع وقت کنسلی رزرو خود را به صاحب منزل که تلفن آن بعد از رزرو در اختیار شما قرار می گیرد اطلاع دهند. در هر زمانی و تحت هر عنوانی کنسلی صورت پذیرد مبلغ کنسلی در هر رزرواسیون مشخص می شود و درصورتی که رزرو فاقد کنسلی باشد کل مبلغ اجاره توسط میزبان اخذ می گردد.

۲-رزرو های نوروزی و رزروهای ایام پیک (تابستان،تعطیلات ،اعیاد،شهادت ائمه اطهار و…ایام پیک می باشد) به هیچ عنوان کنسل نمی شود و هیچ مبلغی به مسافر عودت داده نمی شود.

نکته: در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، واحد اقامتی برای مسافر خالی نگاه داشته شده و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.

۳- ورود حیوانات خانگی به همراه مسافر به منازل و سوئیت های اجاره شده ممنوع است. (فقط در برخی موارد و منازل استثنا می باشد.)